Prodloužená záruka na tepelné čerpadlo
Základní záruka na tepelné čerpadlo
Na tepelná čerpadla značky NIBE získáte jako spotřebitel záruku 2 roky a po jejím vypršení vám poskytneme další 3 roky na náhradní díly zdarma za předpokladu, že instalaci čerpadla schválí autorizovaný technik NIBE. Pokud je splněna předchozí podmínka, získáte u vybraných tepelných čerpadel NIBE záruku 10 let na kompresor. Schválení instalace je třeba objednat zasláním oznámení o dokončení instalace na e-mail obchod@tepelne-cerpadlo-pro-dum.cz.

 

Prodloužená záruka na tepelné čerpadlo

Záruční dobu na tepelné čerpadlo NIBE zakoupené a instalované v České republice si může každý majitel čerpadla za úplatu pozměnit takto:

1. Prodloužit záruku na 5 let na kompletní tepelné čerpadlo.
Cena za prodloužení záruky je 3 630 Kč s DPH.

2. Prodloužit záruku na 10 let na kompresor tepelného čerpadla.
Cena za prodloužení záruky za každý kompresor je 8 470 Kč s DPH.

3. Prodloužit záruku na 5 let na kompletní tepelné čerpadlo a zároveń na 10 let u kompresoru.
Cena za prodloužení záruky je 12 100 Kč s DPH.

 

Podmínky prodloužené záruky

Záruční doba na tepelné čerpadlo začíná běžet uvedením tepelného čerpadla do provozu. Prodloužení záruky se vztahuje na kompletní opravu vady tepelného čerpadla, včetně servisních prací, cestovních nákladů servisního technika i včetně bezplatného dodání vadného dílu a to dle příslušného prodloužení záruční doby.

O prodlouženou záruku lze požádat na tepelná čerpadla zakoupená po 1. 1. 2009 a maximálně do 6-ti měsíců od uvedení tepelného čerpadla do provozu instalační firmou a schválení autorizovaným technikem NIBE.

 

Žádost o prodlouženou záruku

Je nutné vyplnit formulář prodloužené záruky (  zarucni_list_cerpadlo-5let.pdf , ) a spolu s přílohami zaslat na e-mail obchod@tepelne-cerpadlo-pro-dum.cz.

Potřebné přílohy jsou:

  • potvrzení o zaplacení ceny za prodloužení záruky (kopie), na kterém je zřejmé datum úhrady a variabilní symbol (posledních osm číslic výrobního čísla tepelného čerpadla)
  • kopie záručního listu, který Vám předá autorizovaný servisní technik NIBE při schválení instalace čerpadla

Nový záruční list s prodlouženou zárukou obdržíte obratem na Vámi uvedenou adresu.

 


ZAVOLEJTE NÁM 732 603 212 POPTEJTE DOTACI U NÁS
Máte zájem o vyřízení státní dotace na klíč?

Pomůžeme vám v roce 2021 s celým dotačním procesem, a vy tak budete moci získat i více než 100 000 Kč na vytápění svého domu.