Solární elektrárna
Instalace fotovoltaické elektrárny na klíč pro váš dům nebo firemní park.

Důvodů proč si lidé pořizují fotovoltaické elektrárny je mnoho. Někdy se snaží jen ušetřit za odkupované energie, jindy potřebují pokrýt celou spotřebu objektu, ať už proto, že jim takový způsob získávání energie připadá ekologičtější nebo protože se nemohou připojit na veřejnou přípojku elektrického vedení a nemají tedy jinou možnost jak energii získávat než z alternativních zdrojů

Naše společnost dodává a montujeme všechny typy fotovoltaických zařízení na rodinné a bytové domy, včetně vyřízení dotací a připojení do sítě.

Chcete-li si pořídit kvalitní a zároveň levnou fotovoltaickou elektrárnu pro vlastní potřebu, kontaktujte nás, rádi vám vypracujeme nezávaznou nabídku.

To podporuje pocit pohodlí a šetří energii. Pokud snížíte teplotu v místnosti o dva stupně, můžete ušetřit až deset procent nákladů na vytápění.

 

Pořiďte si svoji vlastní fotovoltaickou elektrárnu

Naše společnost se dlouhodobě specializuje na dodávky a montáž technologických zařízení pro rodinné domy v těchto oborech:

  • Získáte energetickou nezávislost
  • Ročně ušetříte až 16 000 Kč
  • Na realizaci budete mít dotaci
  • S námi se nemusíte prakticky o nic starat

 


Dotace "Nová zelená úsporám 2015 - 2021"

NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM je program Ministerstva životního prostředí, v rámci kterého jsou podporována opatření, která vedou ke snížení energetické náročnosti budov. Dotační program NZÚ je určen pro vlastníky a stavebníky rodinných domů na území celé České republiky.
Kvůli žádosti o dotaci fotovoltaického systému nemusíte provádět zateplení objektu ani jiná energeticky úsporná opatření. Žádost lze podat i u novostaveb před kolaudací. Jeden z nejefektivnějších programů v České republice zaměřený na úspory v rodinných a bytových domech. Příjem žádostí bude ukončen až v roce 2021. Žádat o dotace mohou fyzické i právnické osoby. Výše dotace na fotovoltaický systém může u rodinných domů činit až 50 % výdajů, a to do maximální výše 155 000 Kč.

 

Poptat FTV elektrárnu
Máte zájem o fotovoltaickou elektrárnu?

Stačí nám poslat rozměry vaší střechy a roční spotřebu elektřiny Vašeho domu. My Vám zdarma vypracujeme nezavazný rozpočet včetně dotačního bonusu!